Praktyki/Wolontariat

{idkey=3211b0[url=http%3A%2F%2Fokmilki.pl%2Findex.php%2Fkontakt%2Fpraktyki-wolontariat][title=Praktyki%2FWolontariat][desc=]}{cmp_start idkey=1847[url=http%3A%2F%2Fokmilki.pl%2Findex.php%2Fkontakt%2Fpraktyki-wolontariat][title=Praktyki%2FWolontariat][desc=]}

ZREALIZUJ SIĘ W KULTURZEDSC 0097

Przez cały rok kalendarzowy prowadzimy rekrutację praktykantów oraz wolontariuszy. Jeśli chcesz zrealizować swoje praktyki w ciekawy sposób, jeżeli masz ochotę zostać wolontariuszem a ponadto zależy Ci na zdobyciu doświadczenia w pracy w Ośrodku Kultury w Miłkach zapraszamy do złożenia swojej aplikacji.

OFERUJEMY

W ramach szeroko pojętych praktyk oferujemy poznanie środowiska kultury na terenie naszej gminy oraz funkcjonowania instytucji kultury jako jednostki samorządowej.

OCZEKUJEMY

Zaangażowania, sumienności, ale przede wszystkim rzetelności w realizowanych zadaniach. Chętnie widzimy osoby komunikatywne i elastyczne, znające podstawy programów komputerowych i biurowych.

ZASADY REKRUTACJI

Wybieramy najciekawsze zgłoszenia i kontaktujemy się z wybranymi osobami, które zapraszamy na wstępną rozmowę. Praktyki i wolontariat w Ośrodku Kultury w Miłkach są bezpłatne. Czas trwania praktyk do uzgodnienia.

Aplikacje prosimy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z dopiskiem w temacie (praktyki/wolontariat) lub na adres korespondencyjny:

Ośrodek Kultury w Miłkach
ul. Szkolna 1b
11-513 Miłki

{cmp_end}{idkey=3211b1[url=http%3A%2F%2Fokmilki.pl%2Findex.php%2Fkontakt%2Fpraktyki-wolontariat][title=Praktyki%2FWolontariat][desc=]}